جستجو

روغن بنه | 60 سی سی

محرک نیروی جنسی | بهترین برای التیام سوختگی | مقوی کلیه و طحال | وضیحات کاملتر را در پائین همین صفحه بیابید.
25,000 تومان
i h

بنه درختی است که در آب و هوای کوهستان رویش میکند و میوه آن در تابستان قابل خوردن است. بنه به نام های پسته وحشی، پسته کوهی، وَن، کسوت، دُهنُ حَبهِ الخضرا نیز معروف است. روغن بنه از این درخت بدست می آید.

روغن بنه

خواص روغن بنه :

یکی از خواص روغن بنه برای درمان سوختگی است. این روغن در مواد تشکیل دهنده پماد آلفا که در داروخانه ها به فروش میرسد نقش به سزایی دارد استفاده از آن برای درمان سوختگی و از بین بردن لک بسیار موثر است.

از این روغن برای مصرف موضعی روی گودی کمر استفاده میشود. این روغن باعث درمان سستی و زود انزالی میشود. اگر به صورت خوراکی مصرف شود بدین صورت که ۱۰ تا ۱۵ قطره از این روغن را با آبمیوه به طور روزانه میل کنید به تقویت قوای جنسی کمک میکند.
برای تسکین درد های مفصلی و کمردرد از این روغن به صورت مالشی استفاده میشود و عضلات را قوی میکند.

استفاده خوراکی :

برای درمان موهای آسیب دیده به شدت توصیه میشود به طوری که پوست سر و مو ها را به روغن بنه آغشته کنید و بعد ماساژ دهید و بعد از چند ساعت بشورید.
برای کسانی که تکرر ادرار دارند از روغن آن به صورت خوراکی استفاده میشود. از تکرر ادرار و قطره قطره آمدن ادرار، میتوانید با این روغن خلاص شوید. اگر این محلول را با آب گریپ فورت میل کنید تاثیر بیشتری دارد.

برای بهبود لک ها و ماه گرفتگی پوست بسیار مفید است.

همچنین برای از بین بردن ترک لب نیز مفید است. اینگونه که اول صورت و لب را باصابون گلیسیرینه بشویید و بعد روغن بنه را به جاهایی که ترک خورده ماساژ دهید.
برای درمان و تسکین درد بیماری آتریت روماتوئید بسیار موثر است. هم به صورت خوراکی و هم به صورت درمان موضعی میتوان این بیماری را رفع کرد.

برای صاف شدن صدا از روغن بنه استفاده میکنند. همچنین باید تذکر بدهیم که، برای افرادی که مزاج گرمی دارند استفاده زیاد آن مضر است.

برای رفع لقوه و فلج هم به صورت خوراکی و هم به صورت موضعی میتوان از این روغن استفاده کرد. برای درمان بیماری یرقان از این روغن میتوان استفاده کرد.
روغن و میوه بنه پاک کننده خلط سینه و ریه نیز است.

کلیه روغن های پرخاصیت را اینجا پیدا میکنید

0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
  • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*