جستجو

روغن خار مریم | 60 سی سی

تقویت نیروی جنسی | |رفع خشکی پوست | در درمان هپاتیت ویروسی و التهاب مجرای صفرا مؤثر است | توضیحات کاملتر را در پائین همین صفحه بیابید.
30,000 تومان
i h

روغن خار مریم سرشار از آنتی اکسیدان بوده و مصرف آن تاثیر قوی در رفع خشکی پوست دارد. استفاده از روغن خار مریم همچنین پوست دست و صورت را شفاف کرده و از این طریق باعث زیبا شدن چهره می گردد. این روغن در درمان بیماری هموروئید (بواسیر) نیز مفید بوده و به بهبود اسپاسم و گرفتگی عضلات کمک می کند. علاوه بر این روغن خار مریم نیروی جنسی را تقویت کرده و در صورتی که بر روی کلیه ها مالیده شود در رفع درد آن ها موثر است.

مهمترین کار روغن خار مریم محافظت از کبد است. این روغن توانیی ترمیم کبد را دارد و در طول تاریخ بهترین مداوای بیماری های کبدی در طب سنتی بوده است.

روغن خار مریم

خاصیت آنتی اکسیدانی این روغن هم از خواص مهم دیگر آن است. از این رو هم بسیار مناسب برای درمان سرطان است. در واقع این روغن میتواند به عملکرد داروهای شیمی درمانی، در درمان بیماری سرطان کمک کند. حتی طبق تحقیقات به عمل آمده میتواند در سرطان روده بزرگ و سرطان سینه موجب مرگ سلول های سرطانی شود.

اگر هم از وزن زیاد خود رنج میبرید از این روغن برای کاهش وزنتان بهره ببرید. چرا که تاثیر بسزایی دارد.

افزایش سلامت مغز هم از دیگر خواص بر شمردنی این روغن پر خاصیت است. همچنین این روغن توانایی تقویت استخوان ها را دارا است.

برای بیشتر ما مهمترین خواص یک روغن، میتواند این باشد که از پیری زودرس جلوگیری کند. کاری که دقیقا از روغن خارمریم بر می آید.

همچنین این روغن میتواند سیستم ایمنی بدن را افزایش دهد و از ایجاد آلرژی هم جلوگیری کند. آنتی اکسیدان هایی که در این روغن وجود دارند، میتوانند به افزایش ایمنی سیستم بدن کمک کنند و مانع ایجاد آلرژی شوند.

برای مصرف روغن موضعی خار مریم می بایست روزانه 2 الی 3 مرتبه مقدار کافی از آن را بر روی موضع مورد نظر خود بمالید. تا کنون عارضه جانبی خاصی در اثر مصرف این روغن گزارش نشده است، اما توجه داشته باشید کودکان زیر ۲ سال نباید روغن خار مریم را مصرف کنند. بهترین شرایط برای نگهداری این روغن گیاهی، دور از نور، در ظرف دربسته و در دمای بین 15 الی ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

کلیه روغن های پرخاصیت را اینجا پیدا میکنید

0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بستن
  • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*